Югополис

Російська поліція затримала 39 турецьких підприємців на міжнародній агровиставці

  Всіх їх хочуть оштрафувати та витурити з Росії начебто за порушення міграційного законодавства.

  Днями у Краснодарі за звинуваченням у порушенні міграційного законодавства затримані 39 громадян Туреччини, передає місцевий ресурс "Югополис". Усі вони брали участь в агропромисловій виставці "ЮгАгро". На виставці чоловіки представляли продукцію турецьких компаній, спілкувалися з партнерами по бізнесу. Зараз їх звинуватили у тому, що вони прибули до Росії як туристи, не оформивши ділові візи.

  За словами бізнесменів з Туреччини, вони в’їхали легально і виконували вказівки російської митниці. "Коли ми проходили митний контроль, нас запитали, з якою метою ми приїхали в Росію. Ми сказали, що приїхали на виставку. Ми запитали, де нам ставити галочку, нам сказали – напишіть, як туристи. Наша фірма вперше бере участь у виставці, ми приїхали, щоб знайти партнерів з російського боку, щоб надалі можна було постачати якесь сировину для продажу", - розповів журналістам Бариш Халкалі, представник турецької компанії.

  Затриманих змусять заплатити штраф від двох до п'яти тисяч рублів, крім того, їх вишлють із країни.

  Раніше російські ЗМІ повідомляли, що жителів РФ попросили відмовитися від турецьких товарів. Напередодні стало відомо про те, що митниця в Новоросійську перестала пропускати вантажі з Туреччини, а туроператори анулюють продані Тури до Туреччини до Нового року і скасовують чартерні рейси.

  Відносини Росії і Туреччини загострилися після інциденту на кордоні Туреччини та Сирії, де вранці 24 листопада турецькими ВПС був збитий російський Су-24. За даними турецької влади, літак отримав кілька попереджень про порушення кордону, проте не реагував на них. У Росії підкреслюють, що бомбардувальник знаходився в повітряному просторі Сирії.

  Попередній матеріал
  Шотландець витратив шість років, щоб зняти ідеальний кадр
  Наступний матеріал
  Під час виборів у Маріуполі та Красноармійську працюватимуть близько 2 тис. правоохоронців – радник Авакова