blackseanews.net

Росіяни обстріляли турецьке судно

  Російський корабель відкрив вогонь по турецькому судну в Середземному морі.

  Сьогодні, 13 грудня, екіпаж російського сторожового корабля "Сметливый" обстріляв турецький сейнер. Інцидент стався неподалік грецького острова Лемнос, у північній частині Егейського моря. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони Російської Федерації.

  "О 9.03 мск вахтова служба корабля виявила на відстані близько 1 тис. метрів турецьке судно, що наближається до корабля "Сметливый", який стоїть на якорі, з правого борту", - зазначають у відомстві РФ.

  Як стверджує російська сторона, екіпаж турецького сейнера не йшов на радіоконтакт з російськими моряками. Тому під час зближення турецького сейнера з російським сторожовим кораблем на відстань близько 600 метрів, "з метою недопущення зіткнення кораблів, по ходу руху турецького судна на відстані гарантованого неураження, було застосовано стрілецьку зброю".

  Зазначається, що після інциденту турецьке судно змінило курс. 

  Нагадаємо, 4 грудня під час проходження турецької протоки росіяни демонстративно виставили на місток російського ВДК "Цезар Куніков" бійця з переносним протиповітряним комплексом.

  Попередній матеріал
  У Чернівцях волонтери організували благодійний ярмарок-аукціон задля дітей бійців АТО та переселенців
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ затримала трьох учасників агентурної мережі незаконних збройних формувань "ДНР"