5 канал

Росія три доби не пропускає вантажівки з турецьким товаром з української території

Росія не пропускає вантажівки з турецьким товаром. На пункті пропуску Бачівськ на Сумщині черга.

Стоять близько 100 автомобілів з товарами турецького виробництва. Про це "5 каналу" повідомив прес-секретар Сумського прикордонного загону Роман Ткач.

За його словами, українські прикордонники та митники оформлюють та пропускають машини в бік російського пункту пропуску Троєбортне. Однак росіяни без пояснення причин повертають їх назад. Така ситуація триває близько трьох діб.

"В пункті пропуску для автомобільного сполучення Бачівськ спостерігається накопичення вантажних транспортних засобів. Наразі спостерігається черга з близько 100 таких автомобілів, з яких більше половини це автомобілі з товарами турецького виробництва. З нашої сторони жодних зволікань в оформленні на виїзд з України немає. Всі транспортні засоби оформлюють та пропускають в бік російського пункту пропуску Троєбортне, але частина автомобілів повертається назад без пояснення причин", - повідомив Роман Ткач.

Нагадаємо, 28 листопада Путін ввів санкції проти Туреччини, він розпорядився обмежити ввезення турецьких товарів до РФ, яких саме - визначить російський уряд.

Попередній матеріал
У Києві на Подолі з'явився українсько-бразильський мурал
Наступний матеріал
Одеські судді, які допустили звільнення під заставу імовірних винуватців трагедії 2 травня, подали у відставку