Туреччина
5.ua

Ердоган пообіцяв піти у відставку, якщо буде доведена торгівля нафтою Туреччини з ІД

  Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив журналістам, якщо будуть представлені докази того, що Туреччина купує нафту в терористів "Ісламської держави", то він піде у відставку.

  Про це він заявив на прес-конференції в рамках паризького саміту з питань клімату в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Я зараз зроблю дуже серйозну заяву. Якщо будуть наведені докази, то благородство нашої нації вимагатиме від мене покинути офіс", - зазначив Ердоган.

  Турецький лідер зазначив, що звинувачення в тому, що Туреччина причетна до купівлі нафти в ІД в Сирії, "неприйнятні".

  Цю заяву Ердоган зробив після того, як Путін повідомив журналістам: "Ми зараз отримали додаткові дані, які підтверджують, на жаль, що з місць видобутку нафти, які контролюються ІД та іншими терористичними організаціями, ця нафта у великій кількості, у промисловому масштабі, надходить на територію Туреччини".

  Водночас турецький президент розповів, що у відповідь на російські санкції щодо Туреччини він діятиме "терпляче і без емоцій".

  Як повідомляв 5.ua, Путін ввів санкції проти Туреччини. Санкції передбачають обмеження діяльності турецьких організацій у Росії, заборону й обмеження зовнішньоекономічних операцій із ввезення на територію Росії окремих видів турецьких товарів. Крім того, з 1 січня 2016 року роботодавцям у Росії заборонено залучати на роботу громадян Туреччини. 

  Попередній матеріал
  Зубко: На сьогодні в Україні процес об'єднання почали вже 6 тис. 300 громад
  Наступний матеріал
  Російські туроператори зупинили продаж путівок до Туреччини і Єгипту