Вірменська поліція вимагає негайно звільнити перекритий проспект у столиці

  Водночас учасники акції відмовляються залишати проспект і скандують "Не підемо"

  Про це повідомляє українська редакція "Радіо свобода". Так у столиці Вірменії Єревані поліція вимагає від протестувальників негайно звільнити перекритий ними проспект Баграмяна в центрі міста й попереджає, що незгодних розганятиме суворіше, ніж на початку тижня.

  Заступник начальника поліції Єревану Валерій Осіпян закликав вивести з проспекту неповнолітніх і вагітних і попросив відійти звідти журналістів. А начальник поліції Вірменії Владімір Ґаспарян заявив, що проти тих, хто залишиться на проспекті, "вживуть заходів", при тому суворіших, ніж під час розгону демонстрації вранці у вівторок, 23 червня. Із боку поліції лунали вимоги звільнити проспект протягом півгодини; цей час уже минув, але розгін наразі не почався.

  Як повідомляє вірменська редакція "Радіо Свобода", учасники акції відмовляються залишати проспект і скандують "Не підемо". Вони вирішили почати сидячий пікет. Ситуація загострюється.

  Нагадаємо, нещодавно поліція водометами розігнала учасників акції протесту у Єревані, які вийшли на вулиці у знак протесту проти здорожчання електроенергії. Мітингарям вдалося домогтися деяких поступок від влади, але не тих, на які вони розраховували.

  Попередній матеріал
  "Наше завдання – щоб представників минулої влади в місцевих органах не було" – Кличко
  Наступний матеріал
  Уряд спростив декларацію для нарахування субсидій – Яценюк