У Єревані може початися чергова зачистка міста від демонстрантів

  Неспокійно у Єревані - у ці хвилини там може початися чергова зачистка центру міста від демонстрантів. Поліція закликала активістів розійтися до 10:00, інакше вживатиме заходів

  Кілька годин тому поліція закликала - до 10:00 ранку звільнити проспект у центрі вірменської столиці. Інакше, пообіцяла вжити заходів для розблокування проїжджої частини. Протест проти підвищення тарифів на електроенергію триває у Єревані вже тиждень. Раніше координаційна група мітингарів відмовилася від зустрічі з президентом країни.

  Натомість, вимагають, щоб глава держави в прямому ефірі оголосив про скасування підвищення цін на електрику. До демонстрантів долучилася група вірменських політиків та громадських діячів. Вони сформували живий щит між учасниками акції непокори і поліцейськими, щоб запобігти насильству. Зазначимо, минулої ночі правоохоронці розігнали протестувальників водометами, але вже за кілька годин невдоволені люди знову вийшли на вулиці.

  "Звісно, протести не припиняться. Нас не зупинити поліцейськими кийками. Зрештою, це не перший випадок, коли наші правоохоронці застосовують силу до тих, кого мали б захищати. Просто цього разу вони були особливо брутальними, і народ це обурило", - говорять активісти.

  "5.ua" надає пряму трансляцію з місця події, яку веде місцевий телеканал "Перший вірменський інформаційний".

  Попередній матеріал
  Українські прикордонники отримали нову партію техніки
  Наступний матеріал
  Глава європейської дипломатії підготувала план протидії російській пропаганді у ЄС