Ексклюзивно на "5 каналі": ТВ-версія презентації аудіокниги "Аеропорт" Сергія Лойка

У суботу, 5 грудня, о 19:00 на "5 каналі" відбудеться ексклюзивний показ телевізійної версії презентації аудіокниги "Аеропорт" Сергія Лойка.

До уваги гдядачів "5 каналу" - 40-хвилинна ТВ-версія презентації аудіокниги, яка нагадає ту особливу атмосферу, яка панувала у залі театру ім. Івана Франка під час вистави, передасть відчуття подяки присутніх українським солдатам за захист нашої країни, а також відобразить нюанси тексту і звукового фону аудіоверсії книги.

В аудіокнигу увійшли думки та враження "кіборгів", найкращі уривки роману, озвучені актором Олексієм Горбуновим та розповідь про маму російського солдата, яка приїжджає на місце його смерті в Україну, озвучена Сергієм Лойком. У ній також зібрані музичні твори українських виконавців та унікальний запис гри на флейті одного із захисників Донецького аеропорту Максима Музики (позивний "Зоран"), який він зробив у перерві між боями у самому аеропорту. Проект здійснено за підтримки Української громади ОАЕ.

Роман "Аеропорт" - не хроніка, а художній вимисел, побудований на реальних фактах. За сюжетом книги, разом із "кіборгами" в Аеропорту перебуває американський фотограф, який з ряду причин переживає цю необов'язкову війну як особисту драму. Через його очі, немов у калейдоскопі, у перервах між боями, читач бачить всю історію від Майдану до знищення Аеропорту.

"Формат телевистави - особливий жанр на телебаченні. Дуже складно перенести на екран телевізора атмосферу вистави, але, мені здається, що у нас з "Аеропортом" це вийшло. Важливо, що прем'єра ТВ-версії відбудеться саме на "5 каналі" - каналі правди і чесного слова, бо і сама книга "Аеропорт" - це чесно про нашу війну. Цю історію важливо показати саме зараз, напередодні Дня Збройних сил України. Це нагадування про непохитний дух українських вояків і про нашу нову армію, яка, в першу чергу, складається з людей. Тому ми й переможемо у війні. Тому, що ми - люди", - зазначив режисер вистави та ТВ-версії Євгеній Степаненко.

Теги: