фото АПУ

Зростання напруги на Донбасі синхронізувалось зі спробою дестабілізувати ситуацію в тилу – Порошенко

  Президент вважає події у тилу дискредитацією справжніх патріотів України.

  Президент України провів засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони, на якому обговорили стан справ у зоні проведення антитерористичної операції, а також ситуацію, пов’язану з бандитськими діями у Мукачевому. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

  Під час засідання начальник Генерального штабу Віктор Муженко доповів про складну обстановку, що склалася у зоні АТО, де фіксуються нарощування та перегрупування сил противника на потенційно небезпечних напрямках.

  У зв’язку з цим глава держави зазначив, що зростання напруги на лінії зіткнення на Донбасі "дивним чином синхронізувалось зі спробою дестабілізувати ситуацію у глибокому тилу, за тисячу кілометрів від фронту, де з’явилися люди з важким озброєнням". Президент наголосив, що під час війни намагання дестабілізувати ситуацію є потужним ударом по обороні країни, обороноздатності держави, і влада цього не допустить.

  "Це дискредитація справжніх патріотів України. Жодна політична сила не повинна і не буде мати жодних озброєних осередків. Жодна політична організація не має права обзаводитися банальними кримінальними угрупуваннями", – заявив Президент. Петро Порошенко підкреслив, що правоохоронні органи мають виконати свій обов’язок та роззброїти всі незаконні збройні формування.

  Попередній матеріал
  Запаси вугілля на складах українських ТЕС зросли за останній тиждень на 3%
  Наступний матеріал
  Кредитори погодилися з пропозицією "Укрзалізниці" реструктуризувати 17 млрд боргу
  Теги:
  Loading...