Верховна Рада
Верховна Рада 17tv.com.ua

Зміни до Конституції щодо децентралізації замість Порошенка представить у Раді Кубів

  Законопроект про зміни до Конституції України щодо децентралізації влади перед його попереднім схваленням Верховною Радою України представить у сесійній залі представник президента України в парламенті, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Степан Кубів.

  Як наголошується в порядку денному засідання парламенту, оприлюдненому в понеділок, співдоповідачем Степана Кубіва стане керівник комітету Ради з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич, передає "Інтерфакс-Україна".

  Ще в п'ятницю на порядку денному значилося, що законопроект про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в сесійній залі представить Президент України Петро Порошенко.

  Крім того, в понеділок народні депутати планують закрити другу сесію Ради 8-го скликання.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що проект децентралізації не передбачає особливого статусу для Донбасу. У 18 пункті "Перехідних положень" Конституції, де йдеться про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, особливого статусу для цих територій не передбачено. 

  Попередній матеріал
  Люксембург скликає екстрене засідання Ради Євросоюзу з проблеми міграції
  Наступний матеріал
  У Харкові викрили "конвертаційний центр", який "відмивав" гроші терористів
  Теги:
  Loading...