5.ua

Зміни до Конституції не відповідають інтересам України - Чижмарь

Сьогодні вперше Конституція пишеться не в українському парламенті.

Про це заявив в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Юрій Чижмарь, народний депутат, "Радикальна партія".

"Ми дивимося вперед. Сьогодні вперше Конституція пишеться не в українському парламенті, не українцями. Пишеться це за кордоном в Кремлі ні нав'язується Україні через світове співтовариство. Це саме товариство здало Будапештські домовленості, за якими нам багато чого гарантувалося, а тепер вони здають Україну, щоб утихомирити Росію, бо вони немічні, і знають про це", - каже Чижмарь.

За його словами, не можна вирішувати питання Росії за рахунок українського суверенітету.

"Але Росія – це не проблема України. Росія – це проблема усього світу. Треба вирішувати цю проблему не за рахунок української території, не за рахунок українського суверенітету, і не за рахунок української Конституції. Ми розпочали вельми страшний процес", - каже Чижмарь.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Сьогоднішнє голосування у Раді було цивілізаційним – Соболєв
Наступний матеріал
Пожежу у Чорнобильській пущі остаточно загасили через 18 днів після займання