5 канал

Журналіст: Депутати не бачать, яким чином вирішити конфлікт уряду з коаліцією

Багато хто з депутатів думає про можливі дострокові вибори.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив жуналіст Мілан Леліч.

"Зараз насправді такий настрій серед коаліціантів загалом, він якийсь песимістично-незрозумілий. Вони бачать, що ця коаліція очевидно малодієздатна, щоб не сказати - повністю недієздатна. Ні, вони все-таки щось можуть ухвалювати, але вона існує з дуже великими проблемами і скандалами. Вони бачать, що теж є постійний конфлікт між коаліцією та урядом, але вони, самі депутати, не бачать насправді, яким чином виходити з цієї ситуації і часто кажуть: "Ну якщо не Яценюк, то запропонуйте якусь іншу кандидатуру, але реальну", - сказав він.

За словами журналіста, багато хто з депутатів думає про можливі дострокові вибори.

Леліч додав: "Зараз конкретних планів щодо того, що буде далі, скільки ще Арсеній Петрович протримається на посаді, які будуть перестановки в уряді, самі депутати не дають якихось чітких відповідей. Тим більше, що багато хто з них має уже десь на думці собі дострокові вибори можливі. І це теж дуже сильно впливає".

Нагадаємо, за словами заступника голови Верховної Ради України Оксани Сироїд, корупція і безвідповідальність процвітатиме, доки парламент не матиме контролю над урядом.

Попередній матеріал
У Пекіні вдруге за цей місяць оголосили найвищий рівень небезпеки через смог
Наступний матеріал
На Сумщині прикордонники затримали вантажівку з мобільними телефонами та медикаментами (відео)
Loading...