5 канал

Жоден політик не має права втручатися в діяльність уряду – спільна заява Кабміну

  Кабінет міністрів України оголосив принципи своєї подальшої роботи

  Сьогодні, 4 лютого, голова українського уряду виступив від імені Кабінету міністрів. Він заявив про наміри уряду працювати єдиною командою.

  Арсеній Яценюк наголосив: "Це рішення щодо підготовки й оприлюднення чіткого, покрокового плану дій на наступних принаймні 12 місяців. План дій, який передбачає як ухвалення законів, так і їх виконання. План дій, які передбачає міністр, який призначений парламентом, несе всю повноту відповідальності за свою галузь і за те міністерство, де він працює, і жоден політик не має права втручатися в діяльність цього міністра і уряду в цілому, втручатися через власні бізнес-інтереси чи через політичний шантаж і спроби вплинути на рішення того чи іншого міністра або тієї чи іншої державної компанії, яка призначена міністром або номінаційним комітетом на прозорих і відвертих умовах". 

  Озвучене звернення він пояснив як принципи подальшої роботи Кабміну. "Разом прийшли, разом працюємо і, якщо наша місія буде виконана, разом підемо", - додав прем'єр. 

  Зазначимо, що відповідна промова пролунала після того, як чотири міністри українського уряду відкликали свої заяви про відставку

  Попередній матеріал
  За рік уряд зробив кроки, які отримали підтримку в світі - експерт
  Наступний матеріал
  Президент нагородив 44 бійців АТО, 16 з них посмертно
  Теги:
  Loading...