прес-служба Президента України

Згуладзе увійшла до створеної у парламенті робочої групи для боротьби з корупцією

Робочу групу, яка опікуватиметься законопроектами щодо боротьби з корупцією, створили у Верховній Раді.

"Наша група неформально діє ще від весни, і вона об'єднувала і громадських діячів і депутатів, і представників виконавських структур, і завдання нашої групи полягало і полягає в тому, щоб ми визначали найважливіші законопроекти в питанні боротьби з корупцією, які стоять на порядку денному, і спільно проводили роботу, в тому числі інформаційну, підготовчу, експертну, по тому, щоб ці законопроекти були підготовлені на фаховому рівні, і щоб вони знайшли підтримку в залі", - розповів перший заступник голови Ради Андрій Парубій, передає "5 канал".

Як повідомляє РБК-Україна, до складу групи увійшли директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, міністр юстиції Павло Петренко, перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, народні депутати від різних фракцій, а також громадські діячі та експерти.

Як повідомлялося, сьогодні, 17 вересня у Верховній Раді розглядатимуть законопроекти, які регулюють питання боротьби з корупцією. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час брифінгу щодо обрання спеціалізованого антикорупційного прокурора.

14 вересня Порошенко закликав лідерів парламентської коаліції знайти компроміс щодо запропонованого ним законопроекту щодо підвищення або скасування мінімальної суми застави при обранні запобіжного заходу у низці вироків, пов'язаних з корупцією. Глава держави зазначив, що за останній час правоохоронні органи у взаємодії із СБУ та прокуратурою затримали «на гарячому» низку високопосадовців. Президент назвав це добрим знаком, але застеріг від розчарування суспільства у зв’язку з можливістю рішення суддів відпустити затриманих на поруки чи під заставу. 

Попередній матеріал
"Виникає таке враження, що хтось збирається знову постачати воду в Крим" - експерт
Наступний матеріал
Росія щомісяця перераховує "ДНР" 2,5 млрд рублів - Bloomberg
Теги:
Loading...