зелені чоловічки київ
5.ua

"Зелені чоловічки" біля "Укртранснафти" є додатковою охороною – служба безпеки компанії

  Вояки з автоматами в одностроях без розпізнавальних знаків, що нині утримують будівлю "Укртранснафти", – це співробітники охоронної компанії, найнятої додатково керівництвом підприємства.

  "Озброєні люди - то охоронна структура, яка на підставі договору надає охоронні послуги нашому товариству" - повідомляє Віктор Захаров, заступник голови правління служби безпеки ПАТ "Укрнафта".

  Раніше версії щодо зелених чоловічків різнилися, зокрема, йшлося про те, що то бійці батальйону "Дніпро-1" чи то батальйону територіальної оборони Дніпропетровська. Згодом таку інформацію спростували, зокрема, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Нагадаємо, минулого тижня Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє державі повернути собі контроль над "Укртранснафтою". Відповідно до нього, знизили кворум для зборів акціонерів з 60% до 50% для всіх підприємств. Державі ж належить саме 50 відсотків і плюс одна акція. Тепер цього достатньо, аби провести збори й ухвалити рішення про виплату дивідендів, тобто отримати від "Укртранснафти" мійльйонні прибутки до держказни.

  У неділю будівлю "Укртранснафти" обгородили металевим парканом, під нею розташувалися кілька військових машин без номерних знаків.

  Попередній матеріал
  Бійці "Азову" знищили у Широкиному танк терористів
  Наступний матеріал
  У Берліні духовні лідери єврейської та мусульманської громад провели акцію толерантності

  Конфлікт навколо "Укртранснафти" вичерпаний - Аваков

  "Укртранснафта" відсторонила від виконання обов'язків голову правління

  СБУ викрила розкрадання 20 млн грн в обласному підрозділі "Укртрансгазу"

  Проти службових осіб "Нафтогазу" і "Укртрансгазу" відкрили справи за викрадення 400 млн держкоштів