patrioty.org.ua

Завтра Європарламент проведе слухання щодо миротворців ЄС на Донбасі

  Місія України при ЄС в Брюсселі повідомила, що 16 червня Європейський парламент проведе спеціальні слухання на прохання української сторони.

  Як пише УНІАН, участь у засіданні візьме представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв. Він представить факти численних порушень Мінських домовленостей з боку проросійських незаконних угруповань.

  "Будуть також наведені аргументи про необхідність підтримки ініціативи президента України про розміщення миротворчої місії ЄС на Донбасі, а також про посилення санкційного тиску на Росію у зв'язку з істотним загостренням безпекової ситуації на Донбасі останнім часом", - повідомили у Місії України при ЄС.

  Очікується, що дискусія в Європарламенті дозволить посилити реагування на виклики і загрози мирному процесу на Донбасі. На слухання запрошений представник служби верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні.

  Нагадаємо, 11 червня закон щодо перебування на території України іноземних миротворців направили на підпис Президенту. За документ у Верховній Раді проголосували 4 червня.

  Попередній матеріал
  Яценюк: по всій Україні проводитимуться навчання з пожежогасіння
  Наступний матеріал
  Суд оштрафував МАУ на 27 мільйонів гривень
  Теги:
  Loading...