Завтра у ВР подумають над нормами використання касових апаратів для різних груп підприємців - Ляшко

  Завтра Верховна Рада України розгляне законопроект про відстрочку обов'язкового введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців третьої групи з 1 липня 2015 року.

  Про це по завершенню Ради коаліції заявив координатор коаліції Олег Ляшко, передає "РБК-Україна". Як зазначає видання, крім того, завтра, 1 липня, буде також розглянуто законопроект про систему електронного адміністрування ПДВ.

  "Всі лідери п'яти фракцій коаліції домовилися про те, що о 18:30 збирається засідання податкового комітету Верховної Ради, на якому узгоджується текстова частина закону. Про що домовилися: всі п'ять лідерів коаліції підтримали пропозицію про те, щоб проголосувати за закон, який повністю скасовує введення касових апаратів для другої групи підприємців - це всі, у кого є дохід 1,5 млн гривень. Що стосується третьої групи підприємців - домовилися, що переносимо введення касових апаратів, а це стосується близько 10 тис. осіб, переносимо введення терміну вступу в силу цього закону до 1 січня і до 1 січня врегулюємо всі спірні питання, які є", - сказав Ляшко.

  Зазначимо, сьогодні, 30 червня, народні депутати з фракції Радикальної партії Олега Ляшка заблокували трибуну Верховної Ради України з вимогою ухвалити законопроект про відстрочку обов'язкового введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців третьої групи з 1 липня 2015 року.

  Попередній матеріал
  Активісти у Єревані не будуть проводити нічні акції протесту
  Наступний матеріал
  Ковальчук: Децентралізація надасть регіонам додаткові повноваження, а не особливий статус