5.ua

Завтра у сесійній залі буде не складно зібрати 150 підписів за проект постанови про недовіру до уряду - Сидорович

Цього тижня питання про недовіру до уряду парламент не може проголосувати технічно

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Самопомічі" Руслан Сидорович.

"В підписному листі станом на цю мить з є близько 40 підписів. Є певна процедура. Їх не можна збирати як завгодно. Для того щоб проект постанови зміг бути зареєстрованим, потрібно одержати спеціальні підписні листи. Нам їх впевнено три з половиною дні не видавали, внаслідок чого ці листи вдалося отримати лише в четвер минулого тижня, коли ми власне й почали збір підписів. Тоді багато депутатів були відсутні в місті Києві, в відрядженні, в округах, тому фактично збір підписів почався сьогодні. І я думаю, що завтра прямо у сесійній залі назбирати 150 підписів складно не буде".

Він також додав: "Але їх можна зібрати і післязавтра. Тому що, якщо ми завтра будемо мати 150 підписів, під цим проектом постанови, це не означає постановки на голосування одразу. Там є процедура, яка полягає в тому, що після того, як реєструється така постанова, вона повинна бути розглянута у всіх комітетах ВР, усі профільні комітети розглядають, відповідно, звіти профільних міністрів, і дають свої висновки по роботі уряду і лише після цього ставиться питання про довіру чи недовіру уряду. Тому відповідно цього тижня питання про недовіру до уряду парламент не може проголосувати технічно. Виключно виходячи з процедурних питань".

Сидорович також зауважив, що "згідно з чинним законодавством, для того щоб відправити уряд у відставку потрібно проголосувати за недовіру. Водночас правильна постановка питання була б чи є довіра до уряду. Чи готова ВР надати 226 голосів".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 15 лютого 2015 року, "Самопоміч" і "Батьківщина" хочуть визнати роботу уряду незадовільною. Зареєстрували відповідну постанову. Зібрали тільки 11 підписів зі 150 потрібних. 

Попередній матеріал
Центральноєвропейські країни готові закрити кордони з Грецією, щоб припинити наплив біженців
Наступний матеріал
Яценюк приїхав на засідання фракції БПП
Теги:
Loading...

Уряд прийняв рішення призупинити переміщення російських вантажівок по території України

Головне питання розгляду на погоджувальній раді парламенту – відставка уряду

У "Самопомочі" повідомили результати збору підписів за відставку уряду

Президент заявив про неефективність дій силовиків і уряду в запобіганні корупції

Абромавичус надасть НАБУ докази зловживання в держкомпаніях

Касько: Бути частиною органу, що замість охорони закону здійснює і толерує тотальне беззаконня, я не можу і не хочу