nahnews.com.ua

Завтра Радбез ООН обговорить ситуацію в Україні на позачерговому засіданні

  Рада Безпеки ООН 5 червня за ініціативою Литви проведе позачергове засідання щодо ситуації в Україні.

  "По запиту місії Литви в п'ятницю в Раді Безпеки пройде засідання по Україні. З брифінгом виступлять представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, а також заступник генсека ООН з політичних питань Джеффрі Фелтман", - заявили в постпредставництві Литви, повідомляє РБК-Україна. З боку СММ ОБСЄ перед членами Радбезу може виступити заступник глави місії Александер Хуг.

  СММ ОБСЄ наділені мандатом ООН фіксувати події на Донбасі і їх звіти є офіційними даними для обговорення в ООН. У своєму звіті щодо ситуації у Мар'їнці спостерігачі зафіксували порушення мінських угод.

  Нагадаємо, сьогодні, 4 червня, Верховна Рада дозволила запрошувати в Україну миротворців ООН та ЄС. Депутати додали у діючий закон про перебування підрозділів іноземних військ на території України пункт, який передбачає, що такі війська можуть бути допущені в Україну для "надання Україні, на її прохання, допомоги у вигляді проведення на її території міжнародної операції з підтримання миру і безпеки на підставі рішення ООН та/або ЄС".

  Попередній матеріал
  Політтехнолог розповів про представництво олігархів у парламенті та уряді
  Наступний матеріал
  У центрі Москви збудували свій Євромайдан - з барикадами і "Беркутом"
  Теги:
  Loading...