Яценюк 5.ua

Завтра Рада має прийняти закони, які дозволять отримати другий транш від МВФ – Яценюк

  Сьогодні відбудеться зустріч керівників держави з лідерами парламентських фракцій для прийняття законів, які необхідні для подальшої співпраці з МВФ.

  Про це в ході засідання Кабміну заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "Сьогодні ми зустрінемось з лідерами фракцій парламенту, щоб завтра можна було прийняти закони пр оспівпрацю з МВФ та Світовим банком. Це необхідно, щоб прийняти наступний транш в 1,7 мільярда доларів від МВФ. Закони не мають жодних непопулярних заходів, і спрямовані на стабілізацію енергетичної і банківської систем, а також на унезалежнення НБУ", - твердить прем'єр.

  Урядовець зазначає, що в той же час заради стабілізації становища з непопулярними тарифами, субсидії будуть надаватися за спрощеною процедурою. І визначив це як пріоритет для роботи уряду.

  "Програма житлових субсидій для уряду є питанням №1 до кінця року. Ми прийняли рішення про подальше спрощення сплати житлових субсидій. Щоб більше людей могли взятии собі субсидію", - каже Яценюк.

  Попередній матеріал
  Стали відомі подробиці нічних штурмів Мар’їнки
  Наступний матеріал
  Українська клініка виростила кістки 13 пораненим бійцям
  Теги:
  Loading...

  Яценюк хоче добитися від власників "БРСМ-Нафта" відшкодування збитків

  Яценюк: по всій Україні проводитимуться навчання з пожежогасіння

  Арсеній Яценюк: інтерв'ю "5 каналу"

  Яценюк: Небажання приватизувати державні підприємства - ознака того, що політичні сили хочуть і надалі заробляти на них гроші