rbc.ua

Завтра Кабмін розгляне питання відставки міністра екології

  Відставку міністра екології Ігоря Шевченка Кабінет міністрів розгляне завтра, 24 червня, на урядовому засіданні.

  Про це заявив віце-премєр Валерій Вощевський. За його словами, і фракція "Батьківщина", по квоті якої Шевченко і був призначений, і коаліція вивчають це питання. Але коли воно буде винесене на голосування у Верховній Раді, поки що не відомо.

  Міністр екології не провів у своєму міністерстві жодної наради і не дбав про фінансування деяких його структурних підрозділів - такі причини можливої відставки назвав Вощевський. "Тижнів два, навіть три тому разом зі своїми колегами спеціалістами провели короткий аналіз роботи цього міністерства. Висновок, який був зроблений, є оформлений у вигляді доповідної записки на уряд: повну безсистемність, хаотичність, невиваженість управлінських рішень, некомпетентність та безвідповідальність новопризначеного керівництва, а простіше кажучи - міністра екології. Людина, яка керує цим міністерством, ну... не розуміє своїх завдань", - стверджує Вощевський.

  Нагадаємо, пропозиція звільнити Шевченка уже лунала і з вуст премєр-міністра: Арсеній Яценюк звернувся до партії "ВО "Батьківщина" з проханням розглянути доцільність перебування Шевченка на посаді. Увага до персони міністра загострилася після того, як він літав до Ніцци літаком народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Своєю чергою міністр звернувся до ГПУ з проханням перевірити обвинувачення, які лунають в його бік.

  Попередній матеріал
  Ми можемо тимчасово припинити участь в Мінських переговорах, якщо будуть продовжуватися військові дії – експерт
  Наступний матеріал
  Росія тримає нас за горло, а її позаду за горло тримає весь світ – депутат
  Теги:
  Loading...