Заступник Коломойського Олійник пішов у відставку

  Заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник також йде у відставку після залишення посади головою Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського.

  Про це сказав Святослав Олійник у своєму інтерв’ю, пише "Радіо Свобода".

  "Ми прийшли однією командою рік тому, тому що країна перебувала в надзвичайно складній ситуації. Йти повинна також вся команда. Питання про відставку чи не відставку не стоїть, ми разом прийшли, разом і маємо піти, якщо не будуть якісь інші домовленості. В даному випадку, я вважаю, всім треба піти", – сказав Олійник.

  З його слів, "очевидно, Президентом вибраний дуже високий критерій, що стосується бізнесменів на посадах", і це має стосуватись "усіх, починаючи з бізнесменів в Адміністрації Президента, самого Президента, бізнесменів у Кабміні".

  "Якщо закон один для всіх, то ми зацікавлені, щоб він був один для всіх. Якщо центральна влада цю планку не витримає, то це буде вибіркове застосування закону, це те саме, що Янукович і перспективи, відповідно, такі самі. Якщо планка буде витримана, тоді в нас є надія на сталий, нормальний розвиток нашої держави", – підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА.

  У своєму інтерв’ю Олійник також додав, що не знає новопризначеного голову Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, проте бажає йому успіхів, адже Дніпропетровщина має залишатись захищеною і стабільною.

  Він також запевнив, що команда екс-голови Дніпропетровської ОДА Коломойського "весь свій вплив і можливості витратить на те, що Дніпропетровщина залишалась спокійною і захищеною територією".

  Святослав Олійник також зауважив, що не виключає появи "команди як політичного суб’єкта".

  Нагадаємо, що сьогодні Президент задовольнив прохання Ігоря Коломойського про відставку.

  Попередній матеріал
  У справі вбивства офіцера СБУ у Волновасі заарештовані десятки осіб
  Наступний матеріал
  Українців не було серед пасажирів літака, що впав у Франції - МЗС

  Президент задовільнив прохання Ігоря Коломойського про відставку

  Депутат: Порошенко не мав претензій до Коломойського як до голови Дніпропетровської ОДА

  Нардеп: конфлікт Києва з Коломойським – у правовій сфері і скоро буде вирішений

  Скандал з конфліктом центральної влади і Коломойського не єдиний наразі в Україні – нардеп