5.ua

Заступник глави АП: Голова СБУ буде призначений найближчим часом

Заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов вважає, що новий керівних СБУ буде в змозі забезпечити діяльність служби та належний контроль.

"Два заступники голови СБУ, які сьогодні були призначені, генерал Маліков та генерал Фролов, це люди, які мають, по-перше, великий досвід здійснення заходів контррозвідувальних, антитерористичних в зоні АТО. Генерал Маліков особисто провів в зоні АТО, починаючи з квітня минулого року, практично беззмінно, і має великий авторитет, великий досвід керування спецслужбою, саме у зоні АТО. І, хочу сказати, таке призначення підкреслює те, що казав Президент України Петро Порошенко, що на будь-які посади генеральські призначатися будуть люди виключно ті, які мають досвід проведення антитерористичної операції. Тобто це стосується і призначення генерала Фролова, і призначення генерала Малікова. Тобто ці люди, які мають дійсно досвід боротьби за незалежність України", - сказав Таранов у ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу".

На його думку, призначення голови СБУ відбудеться "найближчим часом". "Відповідно до законів України голова СБУ призначається за поданням президента та рішенням парламенту. Я дуже сподіваюся, що парламент прийме позитивне рішення щодо призначення голови СБУ. Я думаю, кандидатура визначена, і вона буде в змозі забезпечити контроль та діяльність СБУ", - зазначив Таранов.

Попередній матеріал
Поліція розігнала кількасот протестувальників, які заблокували перетин Ла-Маншу
Наступний матеріал
Інтерв'ю заступника глави АП Андрія Таранова (повний текст і відео)
Теги:
Loading...