5 канал

Замість Януковича до Генпрокуратури прибув його адвокат

Екс-президента Віктора Януковича для проведення слідчих і процесуальних дій викликала Генпрокуратура.

Замість нього до Головного слідчого управління ГПУ прийшов його адвокат Віталій Сердюк. За його словами, підозрюваний боїться за своє життя, саме тому не прибув до Генпрокуратури. Про це повідомляє "5 канал".

"У заяві на ім'я слідчого ми просимо провести слідчі дії по місцю перебування Віктора Федоровича. Заява підготовлена і буде передана слідчому особисто в руки", - сказав Сердюк. Крім того, він зазначив, що в заяві є точна адреса Віктора Януковича, він зараз перебуває у російському Ростові, і якщо представники Генпрокуратури будуть готові виїхати у відрядження, то їм нададуть цю адресу.

Представник ГПУ зазначив, що Янукович викликаний у прокуратуру і повістку було опубліковано у газеті "Урядовий кур'єр". Він зазначив, що є достатня доказова база, є чимало свідків і якби можна було допитати Януковича, то справа рухалася б швидше. Утім, зазначив, що відсутність екс-президента не гальмуватиме процесу, і розслідування буде йти належним чином.

"Якщо правоохоронні органи РФ відмовляться виконувати наше клопотання на затримання і повідомлять, що - так, він у нас знаходиться, але ми не бажаємо, вбачаючи якісь підстави, - то тоді ми можемо слати клопотання про те, якщо ви нам не видаєте, то дайте дозвіл на проведення слідчих дій або в режимі відеоконференції, або допит здійснить працівник правоохоронних органів РФ, або слідчий Генпрокуратури України. Вже в залежності, як домовляємось", - зазначив представник ГПУ Сергій Горбатюк.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва арештував історично-культурні та матеріальні цінності з резиденції Януковича.

Попередній матеріал
Цього року в Донецьку розпочали мовлення ще три українські телеканали - Попова
Наступний матеріал
У Львові організують матч на першість світу з шахів серед жінок - указ президента
Теги:
Loading...