5.ua

Захист Злочевського напряму погоджував дії з Генеральною прокуратурою – Тищенко

У МВС є оперативна інформація, що захист екс-міністра уряду Януковича Миколи Злочевського спілкувався і погоджував дії із Генеральною прокуратурою України.

Про це сьогодні в інтерв'ю "5 каналу" заявила начальник Управління МВС України із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, Олена Тищенко.

"Є оперативна інформація, за нашим обміном з іншими органами, про те, що захист Злочевського спілкувався з Генеральною прокуратурою напряму і вони, в принципі, погоджували навіть якісь дії", - зазначила вона.

Тищенко розповіла, що ГПУ напередодні ключового засідання суду у Великій Британії щодо рахунків екс-міністра Миколи Злочевського на $23 млн витребувала в МВС документи, які треба було відправити до січня цього року. Утім, за її словами, вони не дійшли в суд до призначеного часу слухання.

"До англійського суду до 20 січня 2015 року мали потрапити два документи. Документ перший – це повідомлення про оголошення підозри Злочевському, документ другий – це у нас є така формальність, якщо ми хочемо зробити якусь дію, яка в нас дозволу суду, ми маємо отримати його в будь-якому випадку, а потім подати в ту країну, де ми хочемо зробити арешт коштів, або затримати когось. І ми мали представити ще таку постанову суду. Тобто два документи. Ці документи не дійшли до Англії до моменту слухання", - додала Олена Тищенко. 

 

Попередній матеріал
Злочини часів Балканської війни: Хорватія за 9 років домоглася екстрадиції серба з Австралії
Наступний матеріал
Іракські добровольчі загони одержали кілька перемог над бойовиками "Ісламської Держави"
Теги:
Loading...