mignews.com.ua

Захід не готовий ні до "заморожування" конфлікту на Донбасі, ні до його ескалації - Клімкін

  Деякі західні лідери готові йти на компроміс щодо термінів проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей, але не хочуть ні "заморожування", ні тим більше ескалації конфлікту на Донбасі.

  Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Якщо ми зможемо домовитися щодо виборчих модальностей на підставі українського законодавства і на основі стандартів ОБСЄ, то такі вибори звичайно не відбудуться там завтра - там перебувають російські війська і техніка, там небезпечно. Але колись вони ж повинні відбутися. І в цьому сенсі я бачу з боку деяких, не всіх, наших іноземних партнерів, простір для можливого компромісу", - зазначив Клімкін.

  При цьому міністр висловив переконання, що Захід не готовий як до ескалації, так і до "заморожування" конфлікту.

  Він підкреслив, що Мінські домовленості бажано виконати до кінця року, оскільки "тягнути зі стражданнями Донбасу нікому невигідно".

  Глава МЗС України повідомив, що західні політики розуміють - ще одні фейкові вибори заведуть Мінські перемовини у глухий кут і не стабілізують ситуацію на Донбасі.

  Нагадаємо, міністра закордонних справ Павла Клімкіна чекають у середу, 7 жовтня, в парламенті із доповіддю про переговори Нормандської четвірки в Парижі. 

  Попередній матеріал
  Держдеп США: Підхід Росії до участі у сирійському конфлікті є стратегічною помилкою
  Наступний матеріал
  МЗС висловило протест у зв'язку із подовженням арешту Надії Савченко
  Теги:
  Loading...