Фото прес-служби ОГПУ

Заяву про відставку Каська ще не підписали

У ГПУ кажуть, що роботою заступника генпрокурора не задоволені

Заява про звільнення заступника Генерального прокурора Віталія Каська поки що не підписана. Про це "5 каналу" повідомили у Генеральній прокуратурі. 

Про те, що йде у відставку, Касько повідомив у понеділок зранку під час брифінгу щодо розслідування справи так званих "діамантових прокурорів". Сказав, що більше не може працювати в Генпрокуратурі через корупцію та тиск. Посаду заступника чільника ГПУ Касько обіймав із травня 2014-го. Тепер планує зайнятися адвокатською практикою. 

"Нинішнє керівництво Генпрокуратури остаточно перетворило її на орган, де панує корупція і кругова порука, а будь-які спроби змінити цей стан речей всередині прокуратури одразу і показово переслідуються. А ключові позиції в Генеральні прокуратурі все більше займають послідовники сумновідомого Пшонки. За ширмою нібито формально реформованого органу ховається те саме політичне опікунство, прямий і тотальний тиск на слідчих і прокурорів, умисна професійна деградація, бездіяльність і безкарність", - заявив чиновник.

У Генпрокуратурі такі дії посадовця назвали черговою піар-акцією. І Каськом на посаді заступника генпрокурора не задоволені, додали у ГПУ. 

Попередній матеріал
Псевдопрокурор Поклонська подала позов про заборону Меджлісу
Наступний матеріал
Нацполіція запустила всеукраїнський саll-центр
Теги:
Loading...

Джеффрі Пайєтт: Звільнення Каська зупинить реформи у відомстві

Касько: Бути частиною органу, що замість охорони закону здійснює і толерує тотальне беззаконня, я не можу і не хочу

Абромавичус: треба звільнити Шокіна, а прем’єром обрати Яресько