ar25.org

Заява Генпрокурора щодо легалізації обігу зброї є політичною - "Українська асоціація власників зброї"

Заява Генерального прокурора Вітора Шокіна стосовно легалізації обігу вогнепальної зброї є політичною і надзвичайно важливою.

Про це в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомив голова наглядової ради "Української асоціації власників зброї" Георгій Учайкін.

"Я вважаю, що учорашня заява Генерального прокурора є політичною. Вона надзвичайно важлива, як на мене. Вона свідчить про те, що керівництво країни – безпосередньо Президент України Петро Порошенко впритул наблизився до вирішення цього болючого питання з наданням законодавчого статусу обігу зброї в Україні… І я вірю, що буде ухвалене правильне і мудре рішення з цього приводу", - наголосив він.

"У Петра Порошенка є шанс увійти в історію як президент, який повернув власному народу право на захист власного життя, життя оточуючих і територіальної цілісності країни. Чисельна спільнота очікує на це рішення вже багато років", - додав він.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віктор Шокін в інтерв'ю парламентській газеті "Голос України" заявив, що вніс до РНБО пропозиції щодо узаконення можливості для приватних осіб захищати своє майно зі зброєю в руках.

Попередній матеріал
Число загиблих від аномальної спеки в Індії перевищило тисячу людей
Наступний матеріал
Ненадання українцям легального шляху купівлі зброї стимулює попит на чорному ринку - експерт

Генпрокурор вніс до РНБО пропозиції щодо легалізації зброї для приватних осіб

В Голосіївському районі Києва сталося збройне пограбування банку - МВС

В міліції розповіли причини захоплення дитини в заручники озброєним чоловіком у Києві

Порошенко підписав закон щодо забезпечення вогнепальною зброєю військових у міжнародних миротворчих операціях