5 канал

Заява Абромавичуса стала несподіванкою для Мінекономрозвитку – заступник міністра

Попри тривале обговорення питання відставки чільника МЕРТ, його повідомлення про відставку стало несподіванкою для колективу Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Про це сьогодні, 5 лютого, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Юлія Клименко.

"Ми обговорювали це не один раз. Це було вже протягом кількох місяців, тому що ми розуміли, що чимдалі зменшується темп реформ, і ми якось починаємо рухатися не в той бік. Ми це обговорювали, але таке швидке ухвалення рішення для нас було теж сюрпризом", - заявила вона.

Водночас Клименко наголосила, що команда МЕРТ підтримує рішення Айвараса Абромавичуса: "І я персонально його підтримую, тому що це право міністра. Якщо він не бачить можливості далі реалізовувати свою політику і бути міністром ефективним, можливо, найкращий варіант – піти у відставку". 

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду.

Напередодні ввечері уряд провів позачергове засідання, після якого свої заяви про відставку відкликали глава Мінагропроду Олексій Павленко, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Однак Абромавичус, який на цьому засіданні був відсутній, заявив, що свою заяву відкликати не збирається.

Попередній матеріал
Абромавичус: треба звільнити Шокіна, а прем’єром обрати Яресько
Наступний матеріал
Рішення Абромавичуса не пов’язане із жодними політичними течіями – заступник міністра
Теги:
Loading...

Через відставку Абромавичуса Україна має проблеми з МВФ – експерт

Абромавичус: треба звільнити Шокіна, а прем’єром обрати Яресько

Демарш Абромавичуса зіграв на користь Яценюка - експерт

Абромавичуса викликали на допит в Антикорупційне бюро

Кононенко-Абромавичус: емоційне "розслідування" за зачиненими дверима

5 канал - трансляція наживо