епп
corruptua.org

За півроку парламенту потрібно змінити 305 законів, це фантастичний темп – експерт

Причиною високого темпу роботи Верховної Ради є те, що для забезпечення реформування країни за пів року потрібно змінити 305 законів, якщо цього не буде зроблено - західні партнери можуть перестати підтримувати Україну.

Про таке в ефірі "Клубу реформ" на "5 каналі" заявив співзасновник громадянської платформи "Нова Країна" Валерій Пекар.

"Причиною того, що такий високий темп роботи парламенту нам потрібний є те, що нам потрібно змінити величезний корпус законодавства – це перша і головна причина. В нас досі залишається радянська держава з радянськими законами. Є сфери, де радянські закони просто досі живуть – це закони про працю, там Радянський союз з червоним прапором ще живе і процвітає, є певні сфери права де краща ситуація, є де гірша", – заявив Пекар.

Експерт переконаний: "Зараз нарешті з цим Радянським союзом потрібно остаточно розпрощатися – це величезний корпус роботи, який потрібно було спокійно робити декілька років, тільки в нас немає цих декількох років. Тому що, якщо ми не поміняємо це законодавство, ми як країна завалимося і нам просто перестануть допомагати. Ми маємо об’єктивну ситуацію, коли нам потрібно змінити сотні законів, Гройсман коли показував план законодавчого забезпечення реформ – там 305 законів протягом півроку – це фантастичний темп, який взятий тому, що в нас немає іншого вибору".

Попередній матеріал
З документів у справі Пукача знято гриф секретності
Наступний матеріал
Угрупування російсько-терористичних військ на Донбасі зросло до 30 тис. бойовиків – Тимчук
Теги:

У законопроекти, які розглядає Верховна Рада, постійно вносяться лобістські поправки – нардеп

Тільки законно обрані представники Донбасу мають право брати учать у розробці змін до Конституції - Гройсман

Порошенко повернув до Ради закон щодо погодження тарифів з Кабміном

Новий проект закону про місцеві вибори має бути зареєстрований в Раді до кінця квітня - спікер