5.ua

З наступного місяця в Україні запрацює антикорупційна прокуратура

  Антикорупційна прокуратура запрацює в Україні від наступного місяця.

  Про це повідомив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з новообраними головами міст. За словами глави держави, кандидати на посади антикорупційних прокурорів уже пройшли співбесіди. Проте сам конкурс ще триває.

  "На сьогодні створене антикорупційне бюро, створена рада, наскільки там мене поінформували, закінчилося тестування антикорупційних прокурорів, кандидатів на посаду антикорупційного прокурора, який уже 1 грудня (і я наголошую і наполягаю, ніякого відступу не буде), 1 грудня абсолютно незалежний антикорупційний прокурор з незалежним антикорупційним агентством з детективами продемонструють, що ми говоримо не лише про зміни прізвищ, а про інституціональні зміни", - заявив Президент.

  Нагадаємо, Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні, яка 9 листопада зустрічалася з Порошенком, заявила, що виконання антикорупційних реформ в Україні - ключовий елемент для запровадження безвізового режиму, а також реалізації торговельної частини Угоди про асоціацію. 

  Попередній матеріал
  У Харкові диверсанта, який готував вибух біля військової частини, засудили до 5 років в'язниці
  Наступний матеріал
  Україна відсьогодні припиняє купувати російську електроенергію
  Теги:
  Loading...