infozapad.ru

Євросоюз збирається продовжити санкції проти Росії до кінця 2016 року – ЗМІ

  Європейський Союз має намір продовжити економічні санкції проти Російської Федерації до кінця січня 2016 року.

  Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на європейських чиновників і дипломатів, пише "Європейська правда". Як повідомляє видання, Євросоюз збирається продовжити дію санкцій проти РФ протягом найближчих тижнів.

  Таке рішення має на меті посилити тиск на Кремль, щоб зобов’язати його дотримуватися Мінських угод. Зазначається також, що подовження санкцій може поглибити напруженість у відносинах із російським керівництвом, яке має намір розколоти європейську спільноту у цьому питанні.

  Утім Європейський Союз поки що не має конкретних планів щодо прийняття такого рішення, оскільки деякі члени ще не брали участі в обговоренні цього питання на офіційному рівні. Водночас європейці запевняють, що в Євросоюзі росте впевненість у необхідності єдності навколо політики, яка виключає послаблення тиску до повного виконання мінських домовленостей.

  Таким чином, нині Євросоюз збирається прийняти рішення щодо продовження санкцій на саміті 25-26 червня. Однак ця дата не є остаточною. Крім того, у липні цього року ЄС також планує продовжити візові і фінансові санкції проти окремих росіян і українських сепаратистів.

  Нагадаємо, напередодні міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Генпрокуратура надала достатньо доказів, щоб ЄС подовжила санкції проти поплічників Януковича.

  Попередній матеріал
  Одного із затриманих ГРУшників перевели у СІЗО
  Наступний матеріал
  Для екс-беркутівців, яких звинувачують у вбивстві 39 євромайданівців, не змогли обрати присяжних