5 канал

Європейські партнери дали час на ухвалення поправки про заборону дискримінації до наступного тижня - Березовець

У разі неприйняття поправки до Трудового кодексу про заборону дискримінації жодних шансів отримати безвізовий режим Україна не матиме.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець.

"Наскільки мені відомо, європейці дали час до наступного тижня все-таки ухвалити цю поправку (поправка до Трудового кодексу про заборону дискримінації - 5.ua), і ті 117 депутатів, які мужньо підтримали цю норму, я думаю, їх число збільшиться, в тому числі, тому що в іншому випадку ми справді не будемо мати жодних шансів отримати безвізовий режим. Цинізм ситуації в тому, що всі ці (депутати - 5.ua), хто не підтримав, всі мають дипломатичні паспорти і вони абсолютно безперешкодно їздять в Європу", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала у першому читанні за новий Трудовий кодекс. Проте ухвалений учора, 5 листопада, у першому читанні кодекс не містить норми про заборону дискримінації, в тому числі за ознакою сексуальної орієнтації, яка є серед вимог ЄС для скасування віз українцям. В результаті парламентарії визначили термін для внесення поправок до проекту Трудового кодексу - три тижні, тож відповідну поправку ще можуть внести.

Попередній матеріал
Сирійські повстанці визволили ще одне місто і захопили 10 танків армії Асада
Наступний матеріал
Росія хоче призупинити рейси до Єгипту
Теги:
Loading...