Єврокомісія обіцяє зробити крок до безвізового режиму України з ЄС до кінця року

  За словами президента Єврокомісії Юнкера, позитивні рекомендації відомства щодо скасування візового режиму з Україною мають з'явитися до кінця 2015 року.

  Юнкер наголосив, що до кінця 2015 року Єврокомісія надасть відповідні рекомендації країнам-учасницям ЄС, повідомляє "Польське радіо" з посиланням на слова європейського чиновника. 

  "А якщо Європейська Комісія представить позитивне рішення, то немає сумніву, що країни-члени спільноти її затвердять і погодяться на безвізовий рух. Немає залежності між справою про скасування віз для громадян України і дебатами, які нині спостерігаються у справах імміграції", - зазначив Жан-Клод Юнкер. 

  Весною 2015 року Україна сподівалася, що Європейський Союз оголосить скасування віз під час травневого саміту Східного Партнерства у Ризі, однак цього не сталося. Тоді Брюссель пояснював, що офіційний Київ не виконав усіх вимог. Натомість ЄС піддали критиці за те, що він піддалався тискові Росії. У документі, що було прийнято на закінчення саміту в Ризі, не було жодної дати щодо скасування віз українцям. 

  Нагадаємо, сьогодні в ефірі "5 каналу" Ірина Сушко, керівник громадської ініціативи "Європа без бар'єрів", була менш оптимістичною і зробила прогноз, що скасування віз для українців до країн Євросоюзу станеться у другій половині 2016 року.

  Попередній матеріал
  Убивця двох телевізійників у США у передсмертному листі пожалівся на дискримінацію
  Наступний матеріал
  Санепідслужба обстежує київські заклади через отруєння п'ятьох поляків
  Теги:
  Loading...