Йоганнес Ган
5.ua

Єврокомісар: рішення про лібералізацію для України візового режиму з ЄС може бути прийняте до кінця року

  Для цього Київ має виконати певні вимоги.

  Комісар Євросоюзу з питань політики сусідства та розширення Йоганнес Ган  запевнив, що ухвалення Єврокомісією позитивного рішення про лібералізацію візового режиму для України не виключене ще до кінця цього року. Про це він заявив в інтерв'ю DW напередодні саміту Євросоюзу "Східне партнерство", який проходитиме у Ризі 21-22 травня.

  "За умови, якщо будуть виконані певні вимоги, я розраховую, що відносно України та Грузії може бути ухвалене позитивне рішення з боку Єврокомісії", - зазначив єврокомісар.

  Разом з тим Йоганнес Ган залишив без відповіді запитання, чи слід Україні очікувати рішення на саміті про перспективу членства у ЄС.

  Найкращою формою підтримки України та інших країн "Східного партнерства" з боку ЄС Ган вважає економічне співробітництво. "Ми з усіма уклали поглиблені і масштабні торгівельні угоди, які також слугують тому, щоб розвивати і стабілізувати економіку країни та забезпечувати її добробут", - запевнив він.

  За словами Йоганнеса Гана, успішна економіка та добробут громадян - найкраща гарантія мирного співжиття. "Мета Європейського Союзу - мир, стабільність, благополуччя та добробут у сусідніх країнах та вдома", - додав єврокомісар.

  Попередній матеріал
  У таборі "Лісова застава" живописці провели майстер-клас для дітей із Донбасу
  Наступний матеріал
  Ціни на нафту знову зростають

  Дипломат розказав, що спільного і відмінного у України і Молдови на шляху до безвізового режиму з ЄС

  Експерт розповів, як Молдові вдалося отримати безвізовий режим з ЄС

  Було б некоректно говорити, що Україна нічого не зробила на шляху до безвізового режиму – Кулеба

  Безвізового режиму на Ризькому саміті не буде, бо Україна багато чого не виконала – експерт