ЄС закликає Росію зупинити нелегальний потік зброї до України

  Європейський союз закликає Росію зупинити нелегальний потік зброї до України.

  Таку вимогу під час візиту до Києва озвучив міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн. Напередодні головування Люксембургу в Раді Євросоюзу дипломат зустрівся з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіном. Ключовою темою обговорення стала ситуація на Донбасі. Використання бойовиками важкого озброєння суперечить Мінським домовленостям, наголосив Жан Ассельборн. І зазначив, що Євросоюз не ставить перед Кремлем нереальних завдань. Глава вітчизняного МЗС висловив сподівання на мирне врегулювання конфлікту та дотримання Мінських угод двома сторонами.

  "Безумовно, я детально проінформував Жана Ассельборна про останні події на Донбасі. Зосередив свою увагу на необхідності негайного припинення вогню, необхідності негайного започаткування обміну заручниками та необхідності започаткування підготовки до вільних і чесних виборів на Донбасі", - повідомив Клімкін.

  "Важке озброєння зараз на руках у сепаратистів. Кількість зброї на непідконтрольній Україні території зростає. Це суперечить Мінським домовленостям. Європейський Союз не вимагає від Росії чогось нереального. Наша вимога - зупинити потік зброї через кордон України", - заявив Ассельборн.

  Попередній матеріал
  Невідомі автоматники атакували готелі в Тунісі: загинули 27 людей
  Наступний матеріал
  На площі святого Петра у Римі з’явився кримськотатарський прапор
  Теги: