vestnik.in.ua

ЄС вимагає від України негайно показати переконливі результати у боротьбі з корупцією - заява

  Європейський Союз наголошує на необхідності конкретних і переконливих результатів у боротьбі з корупцією в Україні

  Про це йдеться у заяві Представництва Євросоюзу в Україні за згодою голів дипломатичних місій держав-членів ЄС в Україні.

  "Економічне і соціальне відродження України вимагає подальшого покращення умов ведення бізнесу, а також невпинної підтримки громадянами реформ, започаткованих урядом. Зокрема негайно необхідні конкретні й переконливі результати у боротьбі з корупцією", - йдеться в заяві.

  У Представництві ЄС зазначили, що одним із головних пріоритетів у цьому плані "є прозорість відбору та призначення керівників державних підприємств та їхньої фінансової звітності, а також кроків, що здійснюються для приватизації чи ліквідації деяких таких підприємств відповідно до програми макроекономічної та фінансової стабілізації, узгодженої з міжнародними фінансовими організаціями".

  Також у заяві відзначається, що політичному керівництву України слід відкласти убік розбіжності та спільно зосередитися на подальшому виконанні плану реформ.

  Нагадаємо, за словами Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, остання заява МВФ щодо України є черговим аргументом необхідності реформ і боротьби з корупцією.

  Попередній матеріал
  РФ дала дозвіл на транзит українських вантажів
  Наступний матеріал
  В Україні вирішили зробити "банк зерна"
  Теги:
  Loading...

  Розенблат: Заява чільниці МВФ - "жовта картка" чинному уряду

  МВФ продовжує співпрацю з Україною щодо перегляду програми фінансової підтримки

  Порошенко: Хто сподівався на припинення співпраці України з МВФ - не дочекаєтесь

  В НБУ відреагували на заяву МВФ: програми Фонду життєво важливі для України