фото Twitter / АПУ

ЄС твердо стоїть на стороні України, буде підтримувати країну дипломатично і грошима - єврокомісар

  ЄС твердо стоїть на стороні України, особливо щодо того, що стосується вирішення конфлікту на Донбасі і конфлікту у Криму.

  Про це заявив Єврокомісар з питань Європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган в ході спільної заяви з Президентом України Петром Порошенком.

  "Я тут, щоб ще раз наголосити, що ЄС твердо стоїть на стороні України і ми це підтверджуємо особливо щодо того, що стосується вирішення конфлікту на Донбасі і конфлікту у Криму. І те рішення, яке біло прийняте напередодні саміту Європейського Союзу щодо продовжень санкцій на півроку і поєднати ці санкції з виконанням Мінських угод свідчить про наше прагнення надавати допомогу Україні, підтримувати Україну і ЄС займає серйозну позицію по Донбасу та Криму", - каже єврокомісар.

  Функціонер зазначає, що ЄС буде також і фінансово підтримувати Україну. Зокрема, готує підтримку кредитами та новими грантами.

  "Але моральна підтримка – це добре. Але інколи вам потрібна більша підтримка. В тому числі і грошима. Я дуже радий, що сьогодні Рада ратифікувала третій пакет макрофінансової допомоги Україні, і я впевнений у тому, що за кілька тижнів ми надамо Україні перший транш. Вже під час Ризького саміту ЄС готовий також готовий надати 100 млн. євро на гранти на підтримку малих і середніх підприємств. Ці гроші створять основу для того, щоб Європейський інвестиційний банк та ЄБРР могли надати малим і середнім підприємствам нових кредитів, щоб підготуватись до конкуренції в ЄС", - каже Ган.

  Попередній матеріал
  РФ відмовляється платити по справі ЮКОСу, попри арешти майна в Бельгії і Франції
  Наступний матеріал
  Черговий "ленінопад": цього разу у середмісті Миколаєва
  Теги:
  Loading...