meest-online.com

ЄС та США не повинні забувати про Україну - Нуланд

  Євросоюз та США не повинні забувати про Україну за боротьбою проти "Ісламської держави".

  Про це не Берлінській конференції з безпеки заявила помічниця держсекретаря Сполучених Штатів Вікторія Нуланд. Вона зазначила, що світ повинен продовжити тиснути на Росію та сепаратистів на Сході України, щоб змусити їх виконати всі мінські домовленості.

  "Навіть, якщо ми зосередимо свої зусилля на "Ісламській державі", ми не повинні забувати, що два роки тому майже мільйон українців тижнями стояли на Майдані, вимагаючи від свого уряду те, що у нас всіх вже є: поваги до людини, демократії, прозорого правління та правосуддя. Коли Янукович повернувся до Європи спиною, Україна не відмовилася від свого вибору. Тепер ми маємо допомогти Україні пройти через це. Ми повинні змусити Росію та сепаратистів виконати всі Мінські домовленості. І ми мусимо подовжити санкції проти РФ, доки вона не поверне Україні кримський півострів", - заявила Нуланд.

  Останнім часом увага Заходу до України зменшилася через загострення ситуації у Сирії та теракт у Парижі, влаштований ісламістами.

  Нагадаємо, ввечері 13 листопада в Парижі було здійснено низку терактів. Від нападів загинули 129 людей, поранені - 352. За даними поліції, постраждали громадяни 12 країн.

  Попередній матеріал
  З екс-міністра юстиції Лукаш зняли браслет
  Наступний матеріал
  Бойовики за підтримки Росії продовжують накопичувати арсенали зброї – штаб АТО
  Теги:
  Loading...