Янукович
Янукович 5.ua

ЄС продовжив дію санкцій проти екс-президента Януковича

Рішення щодо подовження терміну дії санкцій може бути опубліковано в офіційному журналі ЄС вже 5 березня

Європейський Союз продовжив санкції стосовно колишнього президента-утікача Віктора Януковича та 15 осіб з його найближчого оточення. Про це з Брюсселя повідомив журналіст Ріхард Йозвяк на своїй сторінці у Twitter.

За даними з дипломатичних джерел ЄС, рішення може бути опубліковано в офіційному журналі ЄС вже 5 березня і відразу після цього набуде чинності.

"УНІАН" уточнює, що у "санкційному" списку, окрім Януковича, 14 осіб. Екс-міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову з нього виключили. 

Нагадаємо, що обмеження на подорожі та заморожування активів діють з 2014 року. Їх продовжують або скасовують раз на рік. Причиною впровадження санкцій щодо колишніх українських можновладців ЄС назвав зловживання своїми повноваженнями та незаконне виведення державних коштів з України. 

Як повідомляв 5.ua, за даними Transparency International, Янукович та його поплічники задіяли у корупційних схемах близько 75 українських компаній, 51 компанію, що перебуває в іноземній юрисдикції, зокрема в офшорах - це Панама, Велика Британія, Австрія, Швейцарія, Кіпр - і близько 20 фізичних осіб, які є ключовими.

Попередній матеріал
Поліція Йорданії знищила сімох бойовиків-ісламістів
Наступний матеріал
Гройсман вважає, що реформи в Україні не просуваються через інституційну слабкість
Теги:
Loading...

У ВР намагаються зірвати ухвалення закону, за яким можна повернути корупційні кошти чиновників Януковича з рахунків українських банків - нардеп

Каленюк: Кошти, виведені урядовцями Януковича, навряд чи повернуть цього року з закордонних рахунків

Каленюк: З усіх коштів, вкрадених чиновниками Януковича, в бюджет повернули $5 тис.

Інтерпол тимчасово вилучив з публічного доступу інформацію про розшук Януковича - поліція

Transparency International назвала Януковича головним корупціонером світу

5 канал - трансляція наживо