фото РБК-Україна

ЄС продовжить підтримку Антикорупційної прокуратури, зокрема і фінансово – Томбінський

  Посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявив, що Євросоюз залишається відданим прихильником створення справжньої спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Україні.

  ЄС готовий і далі сприяти процесу створення прозорої антикорупційної прокуратури в Україні, у тому числі у фінансовому плані, передає "Інтерфакс-Україна".

  Європейський дипломат прокоментував агенції "Інтерфакс-Україна" чутки про те, що ЄС відмовився фінансувати створення антикорупційної прокуратури. Він заявив: "Делегація ЄС уважно продовжує контролювати процес створення незалежної антикорупційної прокуратури. У цьому контексті, ми підняли існуючі проблеми при загальному процесі відбору і очікуємо, що вони будуть вирішені".

  Томбінський підкреслив, що ЄС готовий і далі підтримувати процес, у тому числі шляхом фінансування процесу тестування. "Ми вважаємо, що така допомога сприятиме загальній прозорості процесу добору, а також професійному і надійному результату", - підкреслив посол. У цьому контексті зазначив він, інтерпретації деяких українських ЗМІ з приводу окремої листування між ЄС і комісією з відбору кандидатів є помилковими.

  Нагадаємо, днями директор Антикорупційного бюро Артем Ситник в ефірі "5 каналу" заявив, що через зволікання парламентаріїв із призначенням антикорупційного прокурора, слідчі наразі не можуть взятись за розслідування економічних злочинів.

  Попередній матеріал
  В Раді побились депутати – Тетерук вдарив Кужель пляшкою по голові
  Наступний матеріал
  Антикорупційний комітет отримав остаточну редакцію законопроекту про створення Нацагенства з управління активами за дві години до голосування - нардеп
  Теги:
  Loading...