5 канал

ЄС поглибить свою присутність у процесі імплементації Мінських угод - журналіст

Євросоюз розширить та зміцнить свою присутність у процесі імплементації Мінських домовленостей.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив журналіст Андрій Лавренюк, який перебував на спільній прес-конференції у Брюсселі Голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера з Президентом України Петром Порошенком.

"Також йшлося, це дуже важливо, про поглиблення, розширення, зміцнення присутності Європейського Союзу у процесі імплементації Мінських домовленостей. Зокрема, Президент Порошенко сказав, що зараз сторони розглядають декілька варіантів, зокрема, всередині вересня, до України вперше прибуде з візитом делегація політико-безпекового комітету Європейського Союзу – це такий дорадчий орган у відповідній сфері. Метою візиту є ознайомлення на місці із ходом виконання Мінських домовленостей", - зазначив він. 

За словами Лавренюка, "буде розширено формат консультативної місії Європейського союзу в Україні, яка діє, і також Президент повідомив, що на наступному саміті Україна-ЄС, який відбудеться в Брюсселі, одне із питань, які сторони оглянуть, буде започаткування співробітництва у сфері так званої "стратегічної комунікації" із протидії кампанії з дезінформації, яку проводить Росія".

Нагадаємо, за словами Президента України Петра Порошенка, Мінська-3 не буде.

Попередній матеріал
На Сумщині затримали голову РДА, який вимагав хабар у 1,5 млн грн
Наступний матеріал
Російські митники відібрали і знищили 1,5 тонни харчів чотирьох команд гонщиків BMW
Теги:
Loading...