telegraf.com.ua

Єлісєєв: РФ хоче права вето на реформи в Україні

  Посол України при Європейському Союзі Костянтин Єлісєєв вважає, що Росія хоче отримати право вето на внутрішні реформи в Україні.

  Про це він заявив сьогодні журналістам у Брюсселі, коментуючи тристоронні переговори між Україною, ЄС і Росією, які пройшли на початку тижня, повідомляє "ЄС-плюс".

  "Чого хоче Росія - і це основні висновки технічних консультацій - мати право вето на процес внутрішніх реформ в Україні», - зазначив Єлісєєв.

  Посол України при ЄС також підкреслив, що Київ і Брюссель не планують переглядати вже підписану угоду про зону вільної торгівлі, а також вважають, що не повинно бути нових відстрочок у застосуванні зони вільної торгівлі.

  При цьому, за словами Єлісєєва, і Київ, і Брюссель готові обговорювати питання, пов'язані з виконанням угоди.

  "Ці консультації - це наша добра воля - України та ЄС. Ми отримали всі російські папери і попросили пояснити, якими можуть бути негативні наслідки для Росії від зони вільної торгівлі. На жаль, ми не почули від Росії цього", - підкреслив псол.

  Нагадаємо, нещодавно Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що Росія не має права ветувати прохання України приєднатись до НАТО. 

  Попередній матеріал
  Російський "Перший канал" визнав підпал трави своїм журналістом при зйомці сюжету про Путіна
  Наступний матеріал
  У столиці представили переможців найкращих інноваційних проектів

  Столтенберг: РФ не має права вето на членство України у НАТО

  Франція пропонує обмежити у Радбезі ООН право вето, яким зловживає Росія

  ООН засудить "референдум" в Криму попри вето Росії

  Західні партнери України задоволені реформами - нардеп