прес-служба Президента України

Є імовірність того, що зміни до Конституції будуть ухвалені і без голосів двох фракцій коаліції – нардеп

Є велика імовірність того, що зміни до Конституції в частині децентралізації восени будуть ухвалені і без голосів двох фракцій коаліції. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко.

"Я вважаю, що те, що зараз було проголосовано майже у 300 голосів – 288 голосів, говорить про те, що шанси дуже високі. Але давайте спочатку дочекаємось висновків Конституційного суду, після яких ще раз потрібно набрати 226 голосів" , – заявив Денисенко.

За його словами, рішення двох фракцій – суто політичне.

"Треба чітко розуміти, що дві фракції коаліції прийняли для себе політичне рішення, що саме на цьому вони будуватимуть свою місцеву виборчу компанію", – додав він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Верховна Рада підтримала закон про внесення змін до державного бюджету на 2015 рік щодо збільшення видатків для потреб оборони і безпеки на 5 млрд грн.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Президент нагородив 64 українських захисників, які загинули у зоні АТО
Наступний матеріал
На Луганщині затримали спільника бойовиків