5 канал

Яценюк звинуватив окремі фракції ВР у саботуванні ухвалення бюджету

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що окремі парламентські партії саботують ухвалення держбюджету на 2016 рік попри досягнення компромісу щодо законопроекту.

  "Безвідповідальність окремих фракцій парламенту і народних депутатів України призведе до невиплат пенсій, заробітних плат, до відсутності фінансування українського війська, поліції, шкіл, лікарень, фактично – до економічної катастрофи України", - заявив він під час засідання Кабінету міністрів у середу, 23 грудня.

  Яценюк зазначив, що уряд протягом трьох тижнів працював над усіма бюджетними законами разом із членами парламенту, аби знайти компроміс.

  "Усі питання, я підкреслюю – всі, починаючи із державної підтримки для аграрного сектору країни і закінчуючи соціальними пільгами й соціальними стандартами для кожного українця, вкотре були узгоджені на рівні керівництва і окремих народних депутатів України. Але якось не виходить ще в наших шановних членів парламенту усвідомити свою відповідальність перед країною", - сказав прем’єр.

  Чільник українського уряду наголосив: "Усі компроміси, які треба було знайти, ми знайшли, і це означає, що якщо треба буде відзначати народним депутатам України Новий рік у стінах Верховної Ради, значить, там його і будемо відзначати, разом з урядом". 

  Нагадаємо, що лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко після закінчення ради коаліції в середу заявив, що сьогодні парламент проголосує за проект закону про Податковий кодекс, а завтра ухвалить законопроект про державний бюджет на 2016 рік. За його словами, з цих питань було досягнуто домовленостей.

  Попередній матеріал
  На Вінниччині вісім військовослужбовців отримали медалі "Захиснику Вітчизни"
  Наступний матеріал
  Відсьогодні на усіх станціях київського метро можна оплатити проїзд безконтактною карткою
  Теги:
  Loading...