rbc.ua

Яценюк звернувся до "Батьківщини" з проханням відкликати міністра екології

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до партії "ВО "Батьківщина" з проханням розглянути доцільність перебування на посаді міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка.

  Про це повідомив радник прем'єра Данило Лубківський. "Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звертається до парламентської фракції політичної партії ВО "Батьківщина" розглянути питання про перебування Ігоря Шевченка на займаній посаді і прийняти відповідальне політичне рішення, яке має бути ухвалено парламентською коаліцією", - сказав Лубківський, нагадавши, що Шевченка призначено до Кабміну за квотою "Батьківщини".

  За словами Лубківського, в уряді вважають, що дії В. Шевченка несуть прямі управлінські та етичні ризики для коаліції парламентських фракцій, що сформували нинішній склад уряду. Радник прем'єра розповів, що перевірки виявили, що в січні 2015 року міністр екології в особистих справах без отримання відповідного дозволу перебував в Об'єднаних Арабських Еміратах. Крім того, за кордоном міністр без дозволу прем'єр-міністра перебував також у робочі дні з 5 до 7 травня поточного року, що є порушенням законодавства.

  Шевченко раніше підтвердив факт перельотів на літаку народного депутата та власника газовидобувного бізнесу Олександра Онищенка. Проте наголосив, що корупції у цьому не вбачає.

  Попередній матеріал
  Україна була театром бойових дій між двома тиранами - Бірчак
  Наступний матеріал
  Луганський блогер: Захоплені райони Донбасу – це територія, яка дозволила себе окупувати
  Теги:
  Loading...