kmu.gov.ua

Яценюк зустрівся із делегацією депутатів Європейського парламенту

  4 листопада прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією депутатів Європейського парламенту, які прибули в Київ для участі в другому засіданні Парламентського комітету асоціації Україна - ЄС.

  Про це повідомляє перс-служба Кабінету міністрів.

  "Арсеній Яценюк відзначив важливість допомоги, яка надається Україні з боку держав-членів ЄС, а також наголосив, що українське суспільство розраховує на всебічну підтримку депутатів Європейського Парламенту у продовженні санкцій стосовно РФ та наданні безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС", - йдеться у повідомленні.

  Сторони обговорили питання політичної ситуації в країні, результати місцевих виборів, зокрема оцінки міжнародних спостерігачів щодо ходу проведення виборчих перегонів в окремих регіонах України.

  Євродепутат Анна-Марія Корацца Більдт (член партії "Помірна коаліційна партія", Швеція) виразила підтримку та відзначила зусилля Уряду у проведенні складних економічних реформ.

  Співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Андрей Плєнковіч (член партії "Хорватська демократична співдружність", Хорватія) зазначив, що попри складну внутрішньополітичну ситуацію в Україні, усі гілки влади повинні демонструвати злагодженість у діях та забезпечити стабільність у реалізації реформ, необхідних для інтеграції України до ЄС.

  Нагадаємо, Яценюк звернувся до Єврокомісії з проханням сформувати Фонд для збільшення зарплат для держслужбовців.

  Попередній матеріал
  У США занепокоєні активізацією терористів на Сході України
  Наступний матеріал
  Сьогодні стартує набір у поліцейські патрулі Маріуполя
  Теги:
  Loading...