kmu.gov.ua

Яценюк: ЗСУ мають бути приведені у відповідність до стандартів НАТО для якнайшвидшого вступу України до Альянсу

  Для прискорення процесу надання Україні членства в НАТО Збройні сили України мають бути приведені у відповідність до критеріїв і стандартів Альянсу.

  Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в інтерв'ю, опублікованому в газеті "Урядовий кур'єр".

  "Вступ до НАТО сьогодні підтримує більшість українців. Тобто питання вступу в Альянс - на порядку денному українського суспільства. Проте так само ми усвідомлюємо, що питання членства України в НАТО потребує узгодженого рішення країн-членів Альянсу, а значить - потребує часу. Але ми можемо прискорити цей час. Ми повинні посилити співпрацю з Альянсом і фактично привести українській Збройні сили у повну відповідність до його критеріїв і стандартів. Це найкоротший і найшвидший шлях до НАТО", - зазначив прем'єр.

  "Тобто до моменту юридичного вступу в НАТО Україна повинна вступити в НАТО фактично - це означає, що українські Збройні сили повинні цілком і повністю відповідати всій логістиці і стандартам країн-членів Альянсу, а українські військовослужбовці - мати відповідні навички і відповідне тренування", - додав Яценюк.

  Нагадаємо, Парламентська асамблея НАТО прийняла Резолюцію солідарності з Україною. У повідомленні наголошується, що Асамблея закликає уряди і парламенти країн Північноатлантичного альянсу подвоїти зусилля для допомоги Україні.

  Попередній матеріал
  Прикордонники отримали 39 позашляховиків від ЄС
  Наступний матеріал
  У ЗСУ завершився черговий етап демобілізації військовослужбовців - Міноборони
  Теги:
  Loading...