Яценюк запропонував Шевченку піти у відставку добровільно, той відмовився – Геращенко

  Кабінет міністрів України за пропозицією прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, прийняв рішення про подання до Верховної Ради пропозиції щодо відставки чільника Мінекології Ігоря Шевченка.

  Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав радник міністра МВС, народний депутат Антон Геращенко.

  "Тільки що, на засіданні Кабінету Міністрів, в якому я взяв участь, після заслуховування матеріалів службового розслідування щодо ситуації з польотом Міністра Шевченка на чартерному літаку, що мають відношення до народного депутата Олександра Онищенка, Арсеній Яценюк запропонував Ігорю Шевченку подати у відставку за власним бажанням. Той категорично відмовився", - каже Геращенко.

  За словами Геращенка, тоді Яценюк заявив, що відповідне подання буде надіслано до парламенту. Міністри чільника уряду підтримали.

  "Після чого Арсеній Яценюк заявив, що в такому разі він змушений звернутися до Верховної Ради з поданням про відставку Міністра екології та природних ресурсів із займаної посади. Члени Кабінету Міністрів підтримали пропозицію Арсенія Яценюка, після чого прем'єр запропонував Ігорю Шевченку залишити засідання уряду", - пише радник міністра МВС.

  Попередній матеріал
  Правоохоронці піймали на хабарі заступника прокурора на Київщині
  Наступний матеріал
  Зі столичних підприємств для потреб АТО мобілізовано більше 500 автомобілів