kmu.gov.ua

Яценюк закликав нардепів ухвалити цього тижня закони, необхідні для візової лібералізації з ЄС

Глава уряду Арсеній Яценюк закликав народних депутатів ухвалити вже цього тижня закони, необхідні для візової лібералізації з ЄС, зокрема, антикорупційні документи.

Про це він сказав у своїй програмі "10 хвилин з прем'єром".

Крім цього, парламент до кінця року має ухвалити пакет законів щодо системи освіти та охорони здоров'я, а також щодо формування Державного бюро розслідувань. Зі свого боку, уряд готовий відзвітувати про зроблене за рік.

"Уряд України 11 грудня відзвітує перед українським народом і парламентом про рік своєї діяльності. Парламент повинен проголосувати за ключові закони, які дають Україні отримати безвізовий режим для українців. Нам необхідно далі проводити реформи. Мова йде про пакет законів щодо системи освіти та охорони здоров'я. Мова йде про формування нового державного бюро розслідувань", - зазначив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 5 листопада Верховна Рада завершила засідання, не розглянувши пакет безвізових законів. Парламентарії спромоглися проголосувати за основу лише міграційні закони. Решта необхідних для лібералізації безвізового режиму викликали чимало суперечок.

Попередній матеріал
Цієї ночі зі слідчого ізолятора випустили свободівця Сиротюка
Наступний матеріал
У Сирії в результаті російського авіаудару загинули ще 23 людини