kmu.gov.ua

Яценюк з робочим візитом їде до Польщі

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні, 9 вересня, відвідає з робочим візитом Республіку Польща.

  Про це повідомляє прес-служба уряду. За інформацією, в рамках візиту Яценюк проведе зустріч з президентом Польщі Анджеєм Дудою та прем'єр-міністром Евою Копач.

  Також відбудеться підписання важливих двосторонніх угод. Зокрема, договору між урядами України та Польщі про надання кредиту у розмірі 100 млн євро на умовах пов'язаної допомоги, яким передбачається надання коштів для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону та інших проектів. Також буде підписано договір про українсько-польську Раду обміну молоддю.

  Під час переговорів українського прем'єра-міністра з новообраним польським президентом йтиметься, зокрема, про подальше залучення досвіду Польщі у втілення програми внутрішніх державних реформ, які здійснюються урядом України, нарощування обсягів взаємної торгівлі, розбудову транскордонної інфраструктури, співробітництво в енергетичній сфері, культурний і суспільний діалог.

  Відзначається, що окрема увага буде присвячена українсько-польській взаємодії у контексті міжнародних зусиль задля протидії російській агресії і врегулювання ситуації на Донбасі, а також у сфері інтеграції України до ЄС і НАТО.

  Нагадаємо, Польща дасть Україні кредит у 100 млн євро на модернізацію прикордонної інфраструктури.

  Попередній матеріал
  Під Новоазовськ бойовики підтягнули три танки і 7 ББМ - Тимчук
  Наступний матеріал
  Керівника податкової інспекції у Дніпропетровську впіймали на хабарі